 |
|
 |
KOALA to pierwszy w Polsce internetowy sklep oferujący narzędzia w tak szerokim asortymencie: wiertła, frezy, piły, poziomnice, wkrętaki, torx, szczypce, klucze i inne warsztatowe i dla majsterkowiczów. Sklep gwarantuje udane zakupy.
Prowadzimy sprzedaż narzędzi takich firm jak: ARTU, BEARGRIP, Discomatic, FAPIL, GEO-FENNEL, HAFU, HAWERA, HONITON, JOBI, KINEX, KNIPEX, Kaufmann, Komelon, Kuźnia, LYRA, Lopden, MANNESMANN, NAREX, NOBEX, PEDDINGHAUS, PERLES, PRACTA, Pa-met, Proline, RJ JUNG, ROCAFIX, RUKO, Rennsteig, S&R Power, SANDVIK, SETL, SOLA, SOMET, STAHLWILLE, STANLEY, SUPER-EGO, Solingen, TESTER ELECTRONICS, Tyrolit, ULTRA, VIS, Vitrex, WILL, WITTE, Wera, YATO, BESSEY, Erdi, BERTOOL, VCOIL.
Poniżej przedstawiona jest nasza oferta w formie katalogowej - zapraszamy na zakupy na strony sklepu
Asortyment katalogowy:
|
 |
|
 |
Elektronarzędzia - szlifierki - kątowe
 |
|
 |
Elektronarzędzia - szlifierki - kątowe - z tarczą 115/125mm
Szlifierka kątowa 800 W 115 mm
Lekka i poręczna szlifierka kątowa. Wyposażona w blokadę wrzeciona, co usprawnia wymianę tarcz szlifierskich. - Moc 800 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 115 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 2,8 Nm
- Waga - 2 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 227.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 800 W 115 mm - komplet
Lekka i poręczna szlifierka kątowa. Wyposażona w blokadę wrzeciona, co usprawnia wymianę tarcz szlifierskich. - Moc 800 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 115 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 2,8 Nm
- Waga - 2 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
Dodatkowo: tarcza szlifierska, okulary ochronne, nauszniki, rękawice ochronne.
| Cena: 238.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 850 W 125 mm
Lekka i poręczna szlifierka kątowa. Wyposażona w blokadę wrzeciona, co usprawnia wymianę tarcz szlifierskich. - Moc 850 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 125 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 2,8 Nm
- Waga - 2,1 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 229.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 850 W 125 mm - komplet
Lekka i poręczna szlifierka kątowa. Wyposażona w blokadę wrzeciona, co usprawnia wymianę tarcz szlifierskich. - Moc 850 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 125 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 2,8 Nm
- Waga - 2,1 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
Dodatkowo: tarcza szlifierska, okulary ochronne, nauszniki, rękawice ochronne.
| Cena: 236.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 1010 W 115 mm
Ulepszona szlifierka kątowa z mocniejszym silnikiem. Silnik chtoniony specjalną kratką przed odpryskami obrabianych przedmiotów. Boczna rekojeść szlifierki może być przekładana na drugą stronę obudowy w celu łatwiejszego dotarcia do obrabianych miejsc. - Moc 1010 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 115 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 3,0 Nm
- Waga - 2,4 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 254.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 1010 W 125 mm
Silnik chtoniony specjalną kratką przed odpryskami obrabianych przedmiotów. Boczna rekojeść szlifierki może być przekładana na drugą stronę obudowy w celu łatwiejszego dotarcia do obrabianych miejsc. - Moc 1010 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 125 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 3,0 Nm
- Waga - 2,5 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 262.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 1250 W 125 mm
Silnik chroniony specjalną kratką przed odpryskami obrabianych przedmiotów. Boczna rekojeść szlifierki może być przekładana na drugą stronę obudowy w celu łatwiejszego dotarcia do obrabianych miejsc. System CE (constant electronic) -przy większym obciążeniu silnika większa moc dyspozycyjna. - Moc 1250 W
- 11000 obr/min
- Średnica tarczy - 125 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 3,2 Nm
- Waga - 2,5 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 332.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 1250 W 125 mm z systemem RE
Silnik chroniony specjalną kratką przed odpryskami obrabianych przedmiotów. Boczna rekojeść szlifierki może być przekładana na drugą stronę obudowy w celu łatwiejszego dotarcia do obrabianych miejsc. System RE - regulowany system elektroniczny przy ustalaniu prędkości od 2500 do 11000 obr/min. - Moc 1250 W
- 2500-11000 obr/min
- Średnica tarczy - 125 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 3,2 Nm
- Waga - 2,5 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 393.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
|
 |
|
 |
|
 |
 |
|
 |
Elektronarzędzia - szlifierki - kątowe - z tarczą 180/230mm
Szlifierka kątowa 2000 W 180 mm
Bardzo mocny i wytrzymały silnik wyposażony w samowyłączające szczotki węglowe, które zapobiegają możliwości uszkodzenia silnika, kiedy się zużyją. Przycisk blokady wrzeciona znacznie usprawnia wymianę tarcz szlifierskich. Wbudowany ogranicznik prądu rozruchowego. - Moc 2000 W
- 8300 obr/min
- Średnica tarczy - 180 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 10,9 Nm
- Waga - 4,8 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 597.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 1800W 230 mm
Przeznaczona do długotrwałego używania przy średniociężkich pracach szlifierka dwuręczna. - Moc 1800 W
- 6500 obr/min
- Średnica tarczy - 230 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 9,0 Nm
- Waga - 4,4 kg
| Cena: 502.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 1800W 230 mm E
Przeznaczona do długotrwałego używania przy średniociężkich pracach szlifierka dwuręczna. Z ogranicznikiem prądu rozruchowego - funkcja miękkiego rozruchu po włączeniu szlifierki. - Moc 1800 W
- 6500 obr/min
- Średnica tarczy - 230 mm
- Średnica gwintu - M14
- Moment obrotowy - 9,0 Nm
- Waga - 4,4 kg
| Cena: 559.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
Szlifierka kątowa 2700 W 230 mm
Szlifierka przeznaczona do najcięższych zadań. Posiada elektronicznie regulowany silnik, co zwiększa szybkość obróbki o 10%, przy jednoczesnym mniejszym o 15% zużyciu tarcz. Budowa urządzenia umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Przełącznik zapobiegający niezamierzonemu włączeniu. Blokada wrzeciona umożliwia szybką wymianę tarczy. Uchwyt dodatkowy można umieścić w 3 pozycjach. - Moc - 2700 W
- Obroty - 6500 obr/min.
- Średnica tarczy - 230 mm
- Średnica gwintu - M14
- Waga - 5,3 kg
Wyposażenie: osłona tarczy, rękojeść dodatkowa, komplet nakrętek, klucz.
| Cena: 638.00 zł |
Producent: PERLES |
|
 Kliknij - zobacz powiększenie
|
|
 |
|
 |
|
 |
|
|